REJESTRACJA

Stulatki Zlot Pojazdów Historycznych to impreza zrzeszająca właścicieli zabytkowych automobili. W tegorocznej edycji postawiliśmy szczególny nacisk na poznanie tradycji regionu. 

Bazą zlotu jest  Hotel***** Pałac Pakoszów przy ul. Zamkowej 3 w Piechowicach.

Zgłoszenia odbywają się poprzez wypełnienie formularza rejestracyjnego. Po wysłaniu zgłoszenia każda załoga otrzyma potwierdzenie jego otrzymania i rejestracji.

Do wszystkich zakwalifikowanych załóg Organizator prześle informację potwierdzającą udział w zawodach wraz z numerem konta do dokonania opłaty. Opłatę należy wnieść w pełnej wysokości. 

Biorąc udział w Zlocie Pojazdów Historycznych Stulatki, załoga wyraża zgodę na publikację zdjęć wykonywanych w trakcie zlotu.

Koszt udziału wynosi 2100 zł dla załogi dwuosobowej i 1800 zł dla załogi jednoosobowej.

Opłata za udział obejmuje wyżywienie podczas całej imprezy, 2 noclegi w Hotel***** Pałac Pakoszów, udział w rywalizacjach, nagrody dla zwycięskich załóg oraz udział w Balu Komandorskim. Każda załoga otrzyma pakiet startowy.

W razie pytań prosimy o kontakt: Bianka Naciążek, tel. 0048 697 013 474 lub e-mail: kontakt@mmjg.pl

Zlot Pojazdów Historycznych Stulatki 2024

Ograniczenia w diecie. Jeśli zaznaczysz Inne podaj jakie w sekcji Wiadomości

12 + 5 =

PROGRAM

Zlot Pojazdów Historycznych Stulatki 2024 Zlot Pojazdów Historycznych to impreza integrująca właścicieli zabytkowych automobili, wyprodukowanych do 1939 roku. Im starszy pojazd, tym lepiej. Zarówno trasa, jak i konkurencje sportowe są przygotowane właśnie z myślą o...

Informacje dla uczestników

Podstawowe informacje Europejski Zlot Forda Model T 01-04 czerwca 2023 Europejski Zlot Forda Model T organizowany jest przez stowarzyszenie Królewskie Towarzystwo Automobilowe oraz Muzeum Motoryzacji Jelenia Góra, we współpracy z miastem Jelenia Góra oraz...