REJESTRACJA

III Europejski Zlot Forda Model T i A oraz pojazdów wyprodukowanych do 1939 roku to impreza zrzeszająca właścicieli historycznych automobili. W tegorocznej edycji postawiliśmy szczególny nacisk na poznanie tradycji regionu. 

Bazą zlotu jest – już po raz trzeci – Hotel***** Pałac Pakoszów przy ul. Zamkowej 3 w Piechowicach.

Zgłoszenia odbywają się poprzez wypełnienie formularza rejestracyjnego. Po wysłaniu zgłoszenia każda załoga otrzyma potwierdzenie jego otrzymania i rejestracji.

Do wszystkich zakwalifikowanych załóg Organizator prześle informację potwierdzającą udział w zawodach wraz z numerem konta do dokonania opłaty. Opłatę należy wnieść w pełnej wysokości. 

Biorąc udział w Europejskim Zlocie Forda Model T i A, załoga wyraża zgodę na publikację zdjęć wykonywanych w trakcie zlotu.

Koszt udziału wynosi 1800 zł dla załogi jedno- lub dwuosobowej.

Opłata za udział obejmuje wyżywienie podczas całej imprezy, 2 noclegi w Hotel***** Pałac Pakoszów, udział w rywalizacjach, nagrody dla zwycięskich załóg oraz udział w Balu Komandorskim. Każda załoga otrzyma pakiet startowy.

W razie pytań prosimy o kontakt: Bianka Naciążek, tel. 0048 697 013 474 lub e-mail: kontakt@mmjg.pl

III Europejski zlot Forda Model T i A

Podaj rozmiar koszulki. Jeśli nie znajdujesz opcji, zaznacz Inne i podaj odpowiedź w Wiadomości

Podaj rozmiar koszulki. Jeśli nie znajdujesz opcji, zaznacz Inne i podaj odpowiedź w Wiadomości

Ograniczenia w diecie. Jeśli zaznaczysz Inne podaj jakie w sekcji Wiadomości

15 + 6 =

PROGRAM

III Europejski zlot Forda Model T i Aoraz pojazdów wyprodukowanych do 1939 roku PIĄTEK - 1.09.2023od godziny 14.00 - rejestracja uczestników17.00-19.00 - kolacja SOBOTA - 2.09.20239.00 - 13.00 rajd na orientację, według intinereraTrasa liczy 80 km. Punkty na trasie:-...

Informacje dla uczestników

Podstawowe informacje Europejski Zlot Forda Model T 01-04 czerwca 2023 Europejski Zlot Forda Model T organizowany jest przez stowarzyszenie Królewskie Towarzystwo Automobilowe oraz Muzeum Motoryzacji Jelenia Góra, we współpracy z miastem Jelenia Góra oraz...