Rejestracja

Zgłoszenia odbywają się poprzez wypełnienie formularza rejestracyjnego dostępnego pod tym linkiem, oraz przesłanie go wraz z załącznikami na adres kontakt@supercarmountainchallenge.pl. Zgłoszenia do rejestracji do zawodów można przesyłać do 01.04.2023 r. Załogom indywidualnym, które zgłoszą się i opłacą udział w zawodach w terminie do 31 stycznia 2023, przysługuje rabat. Maksymalna liczba załóg na liście startowej jest ograniczona do 20 samochodów. Wraz z formularzem każda załoga przesyła aktualne zdjęcie pojazdu oraz krótki opis samochodu (historia, zainteresowania, pierwotny właściciel itp.). Niekompletnie wypełnione wnioski lub wnioski bez zdjęć nie będą brane pod uwagę! Po wysłaniu zgłoszenia każda załoga otrzyma potwierdzenie jego otrzymania i rejestracji.

POBIERZ FORMULARZ ZGŁOSZENIA ZAŁOGI

Do wszystkich załóg zakwalifikowanych do zawodów organizator prześle informację potwierdzającą zakwalifikowanie do zawodów wraz z numerem konta do dokonania opłaty za udział. Opłatę należy wnieść w pełnej wysokości do 15 kwietnia 2023. Po zaksięgowaniu wpłaty na koncie Stowarzyszenia Królewskie Towarzystwo Automobilowe załoga zostanie wpisana na listę startową. W przypadku wycofania się z zawodów do 30 kwietnia 2023 r. załodze zwrócona zostanie połowa opłaty za udział. W przypadku rezygnacji po tym terminie opłata nie zostanie zwrócona.

 Wysyłając zgłoszenie, załoga wyraża zgodę na wszystkie zapisy regulaminu udziału w zawodach.

Opłata za udział obejmuje nocleg i wyżywienie podczas całej imprezy, 3 noclegi w Hotel***** Pałac Pakoszów, nagrody dla zwycięskich załóg, uroczysty Bal Komandorski, udział w rywalizacjach oraz holowanie pojazdu do bazy zawodów. Każda załoga otrzyma numery startowe.

Informacje dla uczestników

Podstawowe informacje Europejski Zlot Forda Model T 01-04 czerwca 2023 Europejski Zlot Forda Model T organizowany jest przez stowarzyszenie Królewskie Towarzystwo Automobilowe oraz Muzeum Motoryzacji Jelenia Góra, we współpracy z miastem Jelenia Góra oraz...

Program Rajdu 2023

01.06.2023 Rejestracja Załóg Rejestracja i odbiór pakietów odbywać się będzie w godzinach od 15.00 do 19.00 w recepcji Hotel***** Pałac Pakoszów. Ognisko Wzajemne relacje najlepiej budować w niezobowiązującej atmosferze. Dlatego w pierwszy wieczór zapraszamy na...